google-site-verification: google43bf3f326a2f7d2d.html google-site-verification: google43bf3f326a2f7d2d.html

Vodičské oprávnenie skupiny  C

- nákladný automobil

Cena:

oprávnenie  C:  1750 €

doškoľovací kurz:  750 €

rekondičná jazda:  50 €

- Vek:  minimálne 18 rokov

- Dĺžka kurzu:  3 mesiace

Motorové vozidlo skupiny C s celkovou hmotnosťou nad 3500 kg a prepravu max. 8 osôb + vodiča, ktoré nepatrí do skupiny D a T. Môže byť k nemu pripojené prípojné vozidlo s hmotnosťou do 750 kg. Vodičské oprávnenie skupiny C je platné aj pre motorové vozidlá skupiny T a podskupiny C1.
Doškoľovací kurz je určený pre žiadateľov, ktorým bol odobratý vodičský preukaz. O povinnosti absolvovať takýto kurz rozhoduje príslušný okresný dopravný inšpektorát Policajného zboru. Skladá sa z výučby teórie a praktických jázd.

Od 8. apríla 2024 možnosť financovania vodičského oprávnenia skupiny C, CE, či KKV aj cez úrady práce. Pre bližšie informácie sledujte našu stránku a stránky Ústredia práce, sociálnych vecí a rodiny:

Vodičské oprávnenie skupiny  CE

- aj cez projekt úradu práce VZDELÁVAJ SA - NESTRAŤ PRÁCU, alebo REPAS+

- prípojné vozidlo k nákladnému vozidlu skupiny  C

Cena:

oprávnenie CE:  750 €- Vek:  minimálne 18 rokov

- Dĺžka kurzu:  1 mesiac

Oprávnenie CE platí pre súpravy zložené z vozidla skupiny C a prípojného vozidla s hmotnosťou nad 750 kg a je určené len pre vodičov s oprávnením skupiny C.

Aktuálne novinky:

Nový kurz pre skupinu B zahájime vo štvrtok 18 apríla 2024. Tešíme sa na Vás...

Kurzy na vodičské oprávnenie skupiny C a CE otvárame priebežne. Od 8. apríla 2024 možnosť financovania aj cez úrady práce - už spustené prijímame uchádzačov

Ako novinku Vám od septembra 2023 Autoškola Václav Šeliga ponúka možnosť absolvovať výcvik KKV pre oblasť nákladnej dopravy - prijímame prihlášky.